درباره ما

تاریخچه

شرکت اسپاد نیک با محوریت فعالیت در صنعت آسانسور،بالابر،پله برقی و سیستم های کنترلی در سال 1396 هجری شمسی تاسیس شد.اما سابقه فعالیت اعضای این شرکت به بیش از دو دهه قبل باز می گردد و به همین منظور رزومه ای قوی و پر بار را در اختیار داریم.این شرکت دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از سازمان صنعت،معدن تجارت می باشدو همچنین عضو رسمی انجمن تخصصی صنایع همگن آسانسور و پله برقی استان البرز،عضو رسمی انجمن تخصصی تولیدکنندگان قطعات آسانسور و پله برقی می باشد،که این مهم از اعتبار و افتخارات این شرکت می باشد.
شرکت در نمایشگاه های بین المللی آسانسور  و پله برقی،نصب و راه اندازی پروژه های مسکونی،اداری،تجاری و تولید قطعات الکترونیک مربوط به اجزای آسانسور و پله برقی از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.
شرکت اسپاد نیک در بخش نصب و راه اندازی آسانسورها پک های ویژه ای را خدمت مشتریان محترم ارائه داده که همگی دارای گارانتی 12 الی 24 ماهه می باشد.
همچنین در بخش تولید قطعات که عمده آن مربوط به بردهای کنترل درب در 2 نوع دوسرعته و vvvf می باشد فعالیت دارد و به زودی از محصولات جدید خود رونمایی خواهد کرد.

امید است تا این مجموعه همچون گذشته با حمایت و پشتوانه شما مردم عزیز و محترم در راستای ارتقاع و رفاه حال مردم و کشور عزیزمان ایران در این مسیر پر پیچ و خم سربلند و پیروز باشد.

انجمن آسانسور کرج
انجمن تولیدکنندگان قطعات آسانسور و پله برقی

گواهی نامه و عضویت ها

انجمن آسانسور کرج